Lutkarski mjuzikl

Sunčanog ponedjeljka, 22.veljače, u Pučkom otvorenom učilištu M.C.Nehajeva upriličen je lutkarski mjuzikl -  Festival životinjskog carstva, za učenike od I. do IV.razreda. Uživalo se u glazbi i pjesmi cijelo vrijeme trajanja predstave.

Služeći  se poslovicom "Tko pjeva zlo ne misli" životinje su odlučile organizirati prvi festival životinjskog carstva. Svatko je na tom festivalu htio pobijediti,  samo što su to neki htjeli na pošten način (pčelica i mrav) radom i usavršavanjem, a drugi prijevarom i podvalama (lija i vuk). Odgovor na pitanje kojim putem ići kroz život: podmetanjima ili radom i poštenjem krije se i u završnom songu mjuzikla.

Samo radi i trudi se
I nemoj ljenčariti
Kad si marljiv i uporan
Sve ćeš i ostvariti

Samo hodaj pravim putem
Nemoj nikad varati
Jer na kraju krajeva
Poštenje će se isplatiti

objavio: Darjan Bajrović   datum: 7. 3. 2016.

Lutkarski mjuzikl

Samo radi i trudi se
I nemoj ljenčariti
Kad si marljiv i uporan
Sve ćeš i ostvariti

Samo hodaj pravim putem
Nemoj nikad varati
Jer na kraju krajeva
Poštenje će se isplatiti

objavio: Darjan Bajrović   datum: 7. 3. 2016.