Međunarodni dan obitelji

Raznim aktivnostima obilježili smo Međunarodni dan obitelji  i to uz pomoć djelatnika iz Centra za socijalnu skrb, Obiteljskog centra Ličko – senjske županije, Dječjeg doma Braća Mažuranići Novi Vinodolski i Udruge DamDom Rijeka.

Učenici i učitelji  od I. do IV.razreda upriličili su izložbu likovnih radova na  temu „Oslikaj svoju obitelj.“ Svi učenici su nagrađeni diplomama, a najbolji i prigodnim poklonima. Bilo je tu i prigodnih poruka  starijih učenika koje možete pročitati na našim stranicama.

Uz izložbu i prigodne poruke o obitelji održala se i tribina „Dijete u srcu obitelji“ u kojoj su sudjelovali prethodno navedeni gosti. Cilj tribine bio je predstavljanje i upoznavanje javnosti s raznim socijalnim uslugama u Senju koje služe kao zaštita i podrška obitelji. Uz to, date su i korisne informacije o udomiteljstvu za sve one koji razmišljaju o ideji da djetetu ili djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi pruže dom i priliku za odrastanje u stabilnom obiteljskom okruženju.

Nisu izostale ni suze nakon izlaganja gđe Claudie  Juranić Klarić koja je iznijela  vlastita iskustva s udomljenom djecom.

objavio: Darjan Bajrović   datum: 1. 6. 2016.

Međunarodni dan obitelji

objavio: Darjan Bajrović   datum: 1. 6. 2016.

« Ožujak 2024 »

Ukupno: 132079