INTEGRIRANI NASTAVNI DAN

4.studenoga 2011.g.za učenike viših razreda PŠ.M.ANIĆA, KRASNO i PŠ.V.NOVAKA, SV. JURAJ

Realizirana je integrirana nastava na temu:

„RASPIRIMO MAŠTU, SKUPIMO ZNANJE“

Učenici su uz pratnju nastavnika krenuli u 9.15 iz Krasna, odnodno u 10.15 iz Sv. Jurja prema Rijeci .

Posjetili su PRIRODOSLOVNI muzej, pogledali stalnu postavu muzeja i sudjelovali u radionici posvećenoj neobičnoj i malo znanoj životinji-šišmišu.

Time smo obilježili i MEĐUNARODNU GODINU ŠIŠMIŠA.

Nakon muzeja učenici su pogledali kino predstavu: KOKO I DUHOVI, D. Kušana i među prvima imali priliku pogledati rijetku ekranizaciju hrvatske knjige za djecu.

Time smo obilježili i

Mjesec hrvatske knjige 2011.

Mjesec hrvatske knjige je manifestacija kojom se promiču knjige i čitanje, a tradicionalno se obilježava u knjižnicama diljem Hrvatske od 15. listopada do 15. studenog.

Poslije odgonetnutih zagonetki, duhova i šišmiša, učenici su potražili i dobili odgovore o Sunčevom sustavu, prirodi i porijeklu zvijezda i planeta u predavanjima profesora i u planetariju te se uz pomoć teleskopa približili zagonetki zvjezdanog neba.

Voditelji: Ana Lukin, Martina Nekić, Vlatka Žarković, Josipa Marelić, Darija Glažar, Biljana Šepinski i Ivan Stanojević  Grčar.

Obilježili smo fotografijama ovaj dan u FOTOGALERIJI.

objavio: Darija Glažar-Pećanić   datum: 5. 11. 2011.

INTEGRIRANI NASTAVNI DAN

Realizirana je integrirana nastava na temu:

„RASPIRIMO MAŠTU, SKUPIMO ZNANJE“

Time smo obilježili i MEĐUNARODNU GODINU ŠIŠMIŠA.

Time smo obilježili i

Mjesec hrvatske knjige 2011.

Obilježili smo fotografijama ovaj dan u FOTOGALERIJI.

objavio: Darija Glažar-Pećanić   datum: 5. 11. 2011.

« Svibanj 2024 »